Dziś r.
Huragan Waksmund 2-1 Łosoś Łosośina Dolna

Huragan Waksmund 2-1 Łosoś Łosośina Dolna

W 25 min Handzel zagrał dokładne podanie do B. Drożdża, a ten z 7 metrów nie dał szans Kulpie.

Sokół Słopnice 0:0 Huragan Waksmund

Sokół Słopnice 0:0 Huragan Waksmund

Kibice przybyli na stadion w Słopnicach obejrzeli mecz walki, który większą część czasu toczył się w środkowej strefie boiska.

Huragan Waksmund 1–2 LKS Szaflary

Huragan Waksmund 1–2 LKS Szaflary

 W derbach jak to w derbach na boisku dominowała przede wszystkim twarda, nieustępliwa gra z obu stron.

Huragan Waksmund – Sokół Słopnice 2:0

Huragan Waksmund – Sokół Słopnice 2:0

Pierwsi bramkę w meczu mogli zdobyć goście i to na samym początku.

Poprad Rytro 2-0 Huragan Waksmund

Poprad Rytro 2-0 Huragan Waksmund

Piłkarze Huraganu Waksmund dzielnie walczyli na boisku wicelidera tabeli, Popradu Rytro, ale ostatecznie ulegli gospodarzom 0:2

Huragan Waksmund 1:2 Poprad Rytro

Huragan Waksmund 1:2 Poprad Rytro

Po niemrawym początku w wykonaniu obu drużyn, w 32 min gospodarze po kontrataku objęli prowadzenie.

Huragan Waksmund 2–2 Olimpia Pisarzowa

Huragan Waksmund 2–2 Olimpia Pisarzowa

W pierwszej połowie arbiter podyktował aż trzy rzuty karne.

Hragan Waksmund 1-4 ULKS Korzenna

Hragan Waksmund 1-4 ULKS Korzenna

Fatalna gra i wysoka porażka z Korzenną.

Huragan Waksmund 2-0 Lubań Maniowy

Huragan Waksmund 2-0 Lubań Maniowy

W pierwszej połowie inicjatywa należała do graczy z Maniów.

Huragan Waksmund 1:0 LKS Kobylanka

Huragan Waksmund 1:0 LKS Kobylanka

Od pierwszej minuty mecz toczył się głównie na połowie goście. Gospodarze razili jednak olbrzymią nieskutecznością.

Huragan Waksmund 3–3 Płomień Limanowa

Huragan Waksmund 3–3 Płomień Limanowa

Niezwykle emocjonujące spotkanie.

Huragan Waksmund 0-0 Orkan Szczyrzyc

Huragan Waksmund 0-0 Orkan Szczyrzyc

Dzisiaj odbyło się zaległe spotkanie w nowosądeckiej okręgówce.

27 Kolejka Odwołana

27 Kolejka Odwołana

Wszystkie mecze 27 kolejki ligi Okręgowej w dniu dzisiejszym zostały odwołane z powodu złego stanu boisk.

Huragan Waksmund 0:1 Podhale Nowy Targ

Huragan Waksmund 0:1 Podhale Nowy Targ

O tym meczu mówiło się już od kilku dni. Kibice spodziewali się, że w derbach zobaczą twardą, nieustępliwą walkę i widowiskową piłkę.

LKS Szaflary 3-2 Huragan Waksmund

LKS Szaflary 3-2 Huragan Waksmund

Pierwsza połowa wyrównana.

 Piwniczna Zdrój 0:1 Huragan Waksmund

Piwniczna Zdrój 0:1 Huragan Waksmund

Losy meczu rozstrzygnęły się w 78 min. Po dalekim podaniu K. Waksmundzkiego, B. Waksmundzki zgrał

foto1
KS Tymbark

V liga
Tymbark

26.10.2014(11:00)

foto
Huragan Waksmund
Herb
Huragan

V liga
Waksmund
19.10.2014 (14:00)

5 - 1

Foto
Podegrodzie

  26-10-2014 Wyjazd na mecz do Tymbarku o 8:30

Kobylanka

Raba

Puchar 

Raba
2014-09-24(17:00)

0 - 2

Huragan

Huragan

Kobylanka
Piekielnik

Puchar
Piekielnik
2014-09-03(17:00)

0 - 6

Huragan
Huragan

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  1617

na sportowo w waksmundzie

foto1
Tęgoborze

V liga
Tęgoborze

08.10.2014 (16:00)

2 - 3

foto
Huragan
Kobylanka
Huragan

Puchar Finał
Lipnica
2014-06-29(17:00)

3 - 0

Huragan
Orkan

Kobylanka
Huragan

Puchar
Waksmund
2014-06-25(18:00)

2 - 0

Huragan
Lubań Maniowy

Kobylanka
Huragan

Puchar
Naprawa
2014-05-07(18:00)

2 - 1

Huragan
Unia Naprawa

Kobylanka
Huragan

Puchar
Waksmund
2014-03-23(16:30)

4 - 3

Huragan
KS Zakopane

Kobylanka
Huragan

Puchar
Waksmund
2013-09-05(16:30)

8 - 1

Huragan
Grel Trute

Liga okręgowa Nowy Sącz 
Nr
Drużyny P
1. KS Tymbark 27
2. Turbacz Mszana\D 25
3. Ogniwo Piwniczna 25
4. LKS Szaflary 24
5. Płomień Limanowa 21
6 Orkan Szczyrzyc 20
7. Olimpia Pisarzowa 20
8. Jarmuta Szczawnica 17
9. Łosoś Łososina 17
10. Huragan Waksmund 16
11. Gród Podegrodzie 12
12. Sokół Słopnice 12
13. Dunajec Nowy Sącz 11
14. ULKS Korzenna 10
15. Orzeł Wojnarowa 9
16. Hart Tęgoborze 7
Płomień
Limanowa
4-2 ULKS
Korzenna
LKS
Szaflary
4-3 Olimpia
Pisarzowa
Hart
Tęgoborze
1-2 Turbacz
MszanaDolna
Ogniwo
Piwniczna
2-1 Orkan
Szczyrzyc
Dunajec
Nowy Sącz
0-7 KS
Tymbark
Huragan
Waksmund
5-1 Gród
Podegrodzie
Jarmuta
Szczawnica
3-2 Łosoś
ŁosośinaDolna
Orzeł
Wojnarowa
1-5 Sokół
Słopnice
Orzeł
Wojnarowa
2-2 Płomień
Limanowa
Sokół
Słopnice
1-1 Jarmuta
Szczawnica
Łosoś
ŁosośinaDolna
2-1 Huragan
Waksmund
Gród
Podegrodzie
5-1 Dunajec
Nowy Sącz
KS
Tymbark
1-2 Ogniwo
Piwniczna
Orkan
Szczyrzyc
3-0 Hart
Tęgoborze
Turbacz
MszanaDolna
3-5 LKS
Szaflary
Olimpia
Pisarzowa
3-0 ULKS
Korzenna

Popularne Artykuły

stat4u

Najlepsi Strzelcy

Szymon Drożdż - 10

Cyrwus Tomasz - 6

Maciej Handzel - 2

Bartek Mroszczak - 1

Wojciech Zagata - 1

Szymon Garcarz - 1

Maksymilian Potoczak - 1

Przemek Zagata - 1

Bartek Handzel - 1

 

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.